Ako Otehotnieť? Otehotnenie.sk - portál a eshop.

Otehotnenie.sk je portál a eshop venovaný neinvazívnej liečbe neplodnosti a problémom s otehotnením.

Conceive Plus 75 ml - gél pre podporu otehotnenia

Conceive Plus 75 ml - gél pre podporu otehotnenia

Hodnotenie produktu: 4.4/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

Conceive Plus 75 ml - tuba - gél pre podporu otehotnenia. Priaznivo ovplyvňuje životnosť a pohyblivosť spermíí. Vaginálny lubrikačný gél Conceive Plus je vytvorený pre podporu počatia. Podporuje vyváženosť pH prostredia v tele ženy a priaznivo ovplyvňuje spermie.

 • Cena: 21,10 € s DPH

EAN: 9337213008426

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: SASMAR

Conceive Plus 75 ml

 

Vaginálny lubrikačný gél Conceive Plus pre podporu počatia

Vytvorený pre podporu počatia. Podporuje vyváženosť pH prostredia v tele ženy a priaznivo ovplyvňuje životnosť a pohyblivosť spermií.

Conceive Plus je jediný lubrikačný gél, ktorý obsahuje ióny kalcia a magnézia. Tieto ióny sú prítomné vo všetkých telesných tekutinách a sú rozhodujúce pre životaschopnosť buniek a pre proces oplodnenia.
Aby se spermie lepšie dostali k vajíčku, používajte lubrikačný gél Conceive Plus. Gél, ktorý má pozitívny vplyv na spermie, zvyšuje ich životnosť a vyššiu pohyblivosť. Urýchľuje cestu spermií k vajíčku a tým napomáha k oplodneniu.

Vytvorený pre podporu počatia.

Conceive Plus je jediný lubrikačný gél, ktorý obsahuje ióny kalcia a magnézia. Tieto ióny sú prítomné vo všetkých telesných tekutinách a sú rozhodujúce pre životaschopnosť buniek a pre proces oplodnenia. Gél svojim zložením nahrádza cervikálny hlien, ktorý je produkovaný ženským telom počas ovulácie a ktorý je nevyhnutný pre zdarné oplodnenie vajíčka.

Conceive Plus je vyrobený patentovanou metódou tak, aby vytváral špecifické pH prostredie a optimálne podmienky, potrebné na prežitie a migráciu spermií. Spermie v spojení s Conceive Plus preukazujú výrazne lepšiu životaschopnosť v porovnaní so spermiami pohybujúcimi sa v prostredí ostatných lubrikačných gélov i v prostredí bez použitia lubrikačných gélov.

Conceive Plus bol vyvinutý tak, aby čo najviac podporoval tekutiny nutné k zdarnému oplodneniu a vytváral prostredie "priateľské" pre spermie, ktoré zvyšuje pravdepodobnosť počatia.

Conceive Plus

 • Zvyšuje pohyblivosť a životaschopnosť spermií
 • Podporuje oplodnenie vajíčka
 • Obsahuje ióny kalcia magnézia
 • Má vyvážené pH

Použitie: Kedykoľvek pred alebo počas pohlavného styku. Naneste primerané množstvo gélu pred alebo počas pohlavného styku. Vhodný pre každodenné použitie.

Prečo používať Conceive plus, ak chcete otehotnieť?

 • Špeciálne vyvinutý pre páry, ktoré sa snažia o otehotnenie.
 • Zvyšuje pravdepodobnosť počatia.
 • Zvyšuje životaschopnosť a pohyblivosť spermií.
 • Gél, ktorý má vyvážené pH, je priateľský k spermiám.
 • Jediný lubrikant, ktorý obsahuje ióny vápnika a horčíka. Tieto ióny sú prítomné vo všetkých telesných tekutinách a sú nevyhnutné pre životaschopnosť spermií a pre zdarný proces oplodnenia. Gél svojim zložením nahrádza cervikálny hien.
 • Klinicky testovaný a odporúčaný lekármi na celom svete.
 • Certifikovaný a bezpečný výrobok. Registrovaný v ŠÚKL.

Spermie potrebujú na prežitie vyvážené pH prostredie (podľa výskumov svetovej zdravotníckej organizácie, sú optimálne podmienky pre prežitie spermie a migráciu v hliene krčka maternice, v rozsahu PH 7,0 až 8.5). Pokiaľ nieje zachovaný tento optimálny rozsah, spermie nebudú pracovať optimálne a môžu stratiť schopnosť dostať sa k vajíčku a oplodniť ho. Conceive plus vám pomôže zabezpečiť tieto optimálne podmienky. Na rozdiel od ostatných bežne dostupných vaginálnych gélov a lubrikantov (ktoré nespĺňajú podmienky pre optimálne fungovanie spermií).
Výrobca SASMAR je popredným výrobcom a vývozcom produktov osobnej starostlivosti so zameraním na zdravotnícke pomôcky v rámci plánovania rodiny.

Zloženie: Voda, Hypromellose, Sodium Chloride, Metylparabénom, Glycerín, Sodium Phosphate, Potassium Chloride, Sodium Dihydro Phosphate, Magnesium Chloride, Calcium Chloride.

Vyrobené vo Francúzsku, EÚ. Balenie obsahuje 1 ks tuby, 30 ml.

Upozornenie: Nepoužívajte, ak je ochranná fólia v balení poškodená alebo chýba. Ak by sa objavili príznaky podráždenia, prestaňte používať. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Telefonické objednávky na tel.: 0948 215 991
Všetky zásielky sú posielané v diskrétnom neutrálnom balení.

 

 

 

Conceive Plus 75 ml - gél pre podporu otehotnenia

Nový komentár

* (Povinné)