Ako Otehotnieť? Otehotnenie.sk - portál a eshop.

Otehotnenie.sk je portál a eshop venovaný neinvazívnej liečbe neplodnosti a problémom s otehotnením.

Test na chlamýdie

Test na chlamýdie

Hodnotenie produktu: 4.58/5 (12x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Tento test vám pomocou pošvového steru umožní rýchlo a spoľahlivo zistiť, či ste sa nakazila baktériou Chlamydia Trachomatis a to v pohodlí vášho domova. Test je určený iba pre ženy a nemal by sa vykonávať počas tehotenstva.

  • Cena: 21,48 € s DPH

EAN: 8595244500338

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: MiraTes

Tento test slúží k detekcii baktérie Chlamydia Trachomatis, jednej z troch známych typov chlamýdií. Chlamýdiová infekcia je jedna z najčastejších sexuálne prenosných infekcií. Iba v Nemecku je počet nových infekcií odhadovaný medzi 300.000 až 500.000 ročne. Najviac ohrozenými skupinami sú predovšetkým mladí ľudia vo veku 15-25 rokov, ktorí často menia sexuálnych partnerov, sexuálni partneri infikovaných (bez symptómov, ktorí si nie sú vedomí, že prenášajú infekciu) a novorodenci infikovaných matiek. Infekcia bez sexuálneho kontaktu (z bazénu či sauny) sa vyskytujú zriedka, ale nie sú nemožné. Infekcia Chlamydiou Trachomatis často nemá žiadne príznaky, avšak môže viesť k problémom, ako sú očné infekcie, artritída alebo infekcie močových cest. Okrem toho môže neliečená chlamýdiová infekcia spôsobiť neplodnosť, zvyšuje riziko mimomaternicového tehotenstva a predčasného pôrodu. V rozvojových krajinách je chlamýdiová infekcia jednou z najčastejších príčin slepoty novorodencov.

 

Obsah balenia: 1 balíček s testovacou kazetou, 1 sterilná odberová tyčinka, 1 fľaštička s roztokom A (červený uzáver), 1 fľaštička s roztokom B (biely uzáver), 1 návod.

 

Telefonické objednávky na tel.: 0948 215 991
Všetky zásielky sú posielané v diskrétnom neutrálnom balení.

 

 

Nový komentár

* (Povinné)