Ako Otehotnieť? Otehotnenie.sk - portál a eshop.

Otehotnenie.sk je portál a eshop venovaný neinvazívnej liečbe neplodnosti a problémom s otehotnením.

Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) - čaj, vňať (50g)

Kotvičník zemný (Tribulus Terrestris) - čaj, vňať (50g)

Hodnotenie produktu: 4.41/5 (39x)

Vaše hodnotenie:

Kotvičník zemný, sušená vňať, čaj. Balenie: 50g. Prispieva k dozrievaniu vajíčok, pomáha riešiť problémy v klimaktériu, menštruačné problémy s neplodnostou. U mužov sa vyznačuje mimoriadnymi účinkami pri podpore tvorby spermií a ich životnosti.

  • Cena: 6,34 € s DPH

EAN: 8588004160453

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: QPG spol. s r.o.

Tribulus Terrestris, Kotvičník zemný, čaj, sypaný

U žien: prispieva k dozrievaniu vajíčok, pomáha riešiť problémy v klimaktériu, menštruačné problémy s neplodnostou.

U mužov: vyznačuje sa mimoriadnymi účinkami pri podpore tvorby spermií a ich životnosti. U mužov bol mnohokrát potvrdený až 30% nárast hladiny testosterónu, čo prináša aj zvýšenie libida a zlepšenie nálady.
Pôsobí aj ako regeneračný prostriedok pre osoby stredného a staršieho veku, regeneruje svalové vlákno, rozpúšťa obličkové a žlčníkové kamene, zlepšuje peristaltiku čriev, pomáha pri impotencii, zlepšuje imunitu, pomáha pri chorobách obličiek pri obličkových kameňoch a chrobách močovéeho mechúra.

Mimoriadne vydarená zmes fytosterolov, ktoré kotvičník zemný poskytuje, z neho robí rastlinu s najefektívnejšou kombináciou účinných látok, ktoré veda v jedinej rastline objavila. Tým sú dané aj jeho mimoriadne účinky. Kotvičník obsahuje významné množstvo blahodárnych látok pre ľudské telo, ktoré sú obsiahnuté vo všetkých častiach rastliny.


Kotvičník zemný je jednoročná bylina, legendárna svojou schopnosťou zvýšiť hladinu testosterónu u mužov a estrogénu u žien, a to až o 30%! Zlepšuje potenciu mužov a sexuálnu túžbu žien!


Veľmi užitočná je schopnosť kotvičníka zabrániť hypertrofiu a zápalu prostaty. Okrem toho sa hojne používa na liečbu pečeňových, obličkových a kardiovaskulárnych ochorení. Uvoľňuje napätie, zlepšuje sexuálny život, obnovuje vitalitu a elán a účinne znižuje tzv metabolický vek!


Ženy v prechode ocenia pôsobenia kotvičníku na potlačenie nespavosti, napätia, depresie, návalu horúčavy, náladovosti a stavu podráždenosti.


Kotvičník zemný ponúka lacnú a bezpečnú alternatívu liečby bez vedľajších účinkov oproti chemickej liečbe, ktorá nie je u všetkých jedincov bez kontraindikácií. Zvýšenie hladiny testosterónu u mužov podporí okrem rastu svalov aj typicky mužské znaky (rast fúzov, hlboký hlas, sexuálne pudy, potencie, schopnosť sebepresadenia), čo je veľmi vítaným vplyvom v čase mužského pokolenia zženštilého nebývalým prísunom ženských hormónov, v dôsledku plošne užívanej hormnnálnej antikoncepcie. Podporuje tvorbu pohlavných hormónov, ktoré z mladíkov robí skutočného muža a ktorý ich odlišuje od žien.

Pri príprave odvaru je treba po uvedení do varu ešte 30 minút na miernom ohni variť! Odporúčame užívať spoločne s Maca.

Telefonické objednávky na tel.: 0948 215 991
Všetky zásielky sú posielané v diskrétnom neutrálnom balení.

Nový komentár

* (Povinné)