Ako Otehotnieť? Otehotnenie.sk - portál a eshop.

Otehotnenie.sk je portál a eshop venovaný neinvazívnej liečbe neplodnosti a problémom s otehotnením.

Kotvičník zemný | Tribulus Terrestris | tabletky 120 cps | 90% extrakt | doplnok stravy pre zlepšenie plodnosti

Kotvičník zemný | Tribulus Terrestris | tabletky 120 cps | 90% extrakt | doplnok stravy pre zlepšenie plodnosti

Hodnotenie produktu: 4.55/5 (80x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Kotvičník zemný, tabletky 120 cps | 90% koncentrácia saponinov. U žien prispieva k dozrievaniu vajíčok, pomáha riešiť problémy v klimaktériu, menštruačné problémy a problémy s neplodnosťou. U mužov sa vyznačuje mimoriadnymi účinkami pri podpore tvorby spermií a ich životnosti. U mužov bol potvrdený až 30% nárast hladiny testosterónu, čo prináša aj zvýšenie libida a zlepšenie nálady.

  • Cena: 14,32 € s DPH
  • Pred zľavou: 17,90 €
  • Zľava: 20%

EAN: 8588004160491

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KIWU WUKI

Kotvičník zemný | Tribulus Terrestris | tabletky 120 cps | doplnok stravy pre zlepšenie plodnosti

Suchý extrakt z kotvičníka zemného (Tribulus terrestris) - 120 kapsúl (500 mg) | Koncentrácia saponinov až 90%. Stimuluje prirodzené zvýšenie hladiny testosterónu u žien aj mužov, čím dochádza k zvýšeniu libida u obidvoch pohlaví. Podporuje tvorbu spermií (spermatogenézu) a u žien zvyšuje hladinu folikostimulačného hormónu čím pozitívne vplýva na dozrievanie vajíčok a plodnosť.  

 

U žien: prispieva k dozrievaniu vajíčok, pomáha riešiť problémy v klimaktériu, menštruačné problémy s neplodnosťou.  Výrazne zvyšuje hladinu estrogénov - ženských pohlavných hormónov. Prispieva k zvýšeniu libida. Ženy v prechode ocenia pôsobenia kotvičníka na potlačenie nespavosti, napätia, depresie, návalu horúčavy, náladovosti a stavu podráždenosti.

 

U mužov: vyznačuje sa mimoriadnymi účinkami pri podpore tvorby spermií a ich životnosti. U mužov bol mnohokrát potvrdený až 30% nárast hladiny testosterónu, čo prináša aj zvýšenie libida a zlepšenie nálady.
Pôsobí aj ako regeneračný prostriedok pre osoby stredného a staršieho veku, regeneruje svalové vlákno, rozpúšťa obličkové a žlčníkové kamene, zlepšuje peristaltiku čriev, pomáha pri impotencii, zlepšuje imunitu, pomáha pri chorobách obličiek, pri obličkových kameňoch a chorobách močového mechúra.

 

Tribulus Terrestris alebo Kotvičník zemný má široké spektrum účinnosti: zvyšuje obranyschopnosť (imunitu) organizmu, podporuje funkciu centrálnej nervovej sústavy, celkovo posilňuje a omladzuje organizmus a pomáhajú udržiavať dobrý zdravotný stav. Nemá nežiadúce účinky.

Púčiky a byliny sa zbierajú v ekologicky čistom prostredí. Zdravotnú nezávadnosť každej receptúry posudzuje ministerstvo zdravotníctva. Bylinné výťažky možno užívať vedľa klasických liekov je však nutné zachovať aspoň polhodinový časový odstup. Užívanie nevyžaduje žiadnu zvláštnu diétu. Sú určené na priamu spotrebu, obsahujú vysoký obsah vitamínov, minerálnych látok a ďalších látok s fyziologickým účinkom. Sú vyrobené za účelom doplnenia bežnej stravy.

Dávkovanie: 1-2 kapsuly večer po jedle.

Kontraindikácie: Neužívajte počas tehotenstva a dojčenia! Nevhodné pre deti!

Krajina pôvodu: Slovensko

Dovozca a distribútor: QPG - www.kiwuwuki.com

 

Telefonické objednávky na tel: 0948 215 991

Všetky zásielky sú posielané v diskrétnom neutrálnom balení.

Kotvičník zemný Tribulus Terrestris 80% saponinov. Testosteron

Kedy začať davkovať

Dobrý deň prosím snažíme sa o dieťa zatiaľ by sme chcely začať niečim prírodným ako je kotvicnik. Maly by sme ho začať brat so ženou spoločne a pred menštruáciou alebo po nej?
Odpoveď 24.05.2018 19:11:38

Protodioscin

Dobry den, chcel by som sa spytat, v akej percentualnej miere je v ponukanom extratke kotvicnika zastupena latka Protodioscin? Dakujem.
Odpoveď 02.05.2018 21:57:42

Tribulus kombinovanie

Dobrý večer môžem kotvičník zemný používať spolu s kyselinou listovou a inofolicom, ktorý beriem 2x denne?
Odpoveď 02.04.2018 21:45:22

Re: Tribulus kombinovanie

áno, môžete bez problémov.
Odpoveď 05.04.2018 12:55:03

Tribulus uzivanie

Dobry den.uzivanie Tribulusu u muzov sa odporuca po 3 tyzdnoch striedat s DAA. V pripade uzivania tribulusu u zien nie je potrebna ziadna pauza po 3 tyzdnoch? Dakujem
Odpoveď 02.01.2017 10:21:45

Re: Tribulus uzivanie

Dobrý deń Lucia, pauzu odporúčame rovnako mužom aj ženám. Pauzu odporúčame, nie je to však nevyhnutné.
Odpoveď 04.01.2017 22:58:24

Užívanie Profertil + Maca + Tribulus + DAA

Dobrý deň:) Chcem sa opýtať, či môže manžel užívať tie vitamíny na spermie Profertil+Maca+Tribulus bez prestávky už skoro 2 roky?...a ten nový Tribulus 90% - tam píše, že sa odporuča striedať to 3+3 týždne s DAA. Prečo?Ďakujem :)
Odpoveď 25.01.2016 09:23:58

Re: Užívanie Profertil + Maca + Tribulus + DAA

Dobrý deň, Profertil, Maca aj Tribulus sa samozrejme môžu užívať dlhodobo. Je však dobré jednotlivé produkty "obmieňať" . Vysvetlím prečo. MACA - dlhodobé užívanie v rovnakých dávkach. Tu obmieňanie nie je potrebné. Denná dávka: pri extrakte 4:1 = 5g, teda jedna čajová lyžička denne. http://www.otehotnenie.sk/p/819/bio-maca-peruanska-forte-lepidium-meyenii-prasok-250-g-koncentrat-4-1 pri drvenom koreni MACA 1:1 = jedna odmerka alebo dve čajové lyžičky denne http://www.otehotnenie.sk/p/193/bio-maca-peruanska-prasok-lepidium-meyenii-250g MACA kapsule = 4 kapsule denne http://www.otehotnenie.sk/p/820/bio-maca-peruanska-strong-lepidium-meyenii-kapsule-120cps-600mg-koncentrat-2-1 Profertil - môže sa užívať dlhodobo, avšak odporúčam každých 6 mesiacov zameniť za iný typ vitamínov. Napríklad: 6 mesiacov Profertil potom 6 mesiacov FertilMan potom 6 mesiacov Blue Fertil KIWU WUKI a pod. Po každých 6-ich mesiacoch odporúčam zájsť na spermiogram a vysledovať, po ktorom produkte sú najlepšie výsledky. Kotvičník (Tribulus) - dlhodobé užívanie je v poriadku - avšak = telo si užívaním tribulusu na tribulus zvyká. Teda zhruba každé 3-4 týždne je potrebné zvýšiť dennú dávku o jeden gram. Teda po roku užívania by musel brať manžel 12 tabliet mesačne, čo je samozrejme nezmysel. Druhá možnosť je tá, že sa každé tri až 4 týždne urobí prestávka na 3 týždne. Telo si od Tribulusu odvykne a po jeho opätovnom nasadení stačí brať opäť len 2 kapsule denne. Tretia možnosť je užívať Tribulus aj DAA striedavo. Oba produkty majú rovnaký účinok, sú prírodného pôvodu, fungujú však na inom princípe. Oba dodávajú telu testosterón, každý však iným spôsobom. Ak sa tieto dva prípravky medzi sebou každé tri týždne vystriedajú, dosiahnete tým to, že telo bude mať pravidelný prísun látok stimulujúcich tvorbu testosterónu a nebudete musieť zvyšovať dávkovanie kotvičníka. http://www.otehotnenie.sk/p/828/daa-kyselina-d-asparagova-zinok-600mg-120-cps-doplnok-stravy-pre-muzov http://www.otehotnenie.sk/p/226/kotvicnik-zemny-tribulus-terrestris-tabletky-120-cps-80-extrakt-doplnok-stravy-pre-zlepsenie-plodnosti Prajeme Vám pekný deň www.Otehotnenie.sk
Odpoveď 25.01.2016 09:26:13

Energia a sila

Neveril som, že kotvičník môže mať taký silný vplyv na zvýšenie energie (nie len tej sexuálnej) :-) Predtým som vyskúšal jeden extrakt, no bol len 40% tak som musel brať denne cca 10 kapsúľ a aj tak som veľký účinok nepociťoval. Pri tomto 90% už po týždni užívania som sa cítil lepšie, plný energie (mám 35 rokov). Po troch týždňoch som si dal radšej týždňovú pauzu kedže mi pripadalo že toho testosterónu mám až príliš veľa :-D Ale to sa aj odporúča, pri užívani Tribulusu si robiť prestávky... JEDNOZNAČNE ODPORÚČAM!!!
Odpoveď 14.01.2016 16:11:21

Nový komentár

* (Povinné)