Ako Otehotnieť? Otehotnenie.sk - portál a eshop.

Otehotnenie.sk je portál a eshop venovaný neinvazívnej liečbe neplodnosti a problémom s otehotnením.

AKCIA - BlueFertil a PinkFertil - Partnerská trojmesačná kúra - vitamíny pre podporu plodnosti muža a ženy

AKCIA - BlueFertil a PinkFertil - Partnerská trojmesačná kúra - vitamíny pre podporu plodnosti muža a ženy

Hodnotenie produktu: 4.62/5 (26x)

Vaše hodnotenie:

AKCIA ODPORÚČAME

Trojmesačná kúra na podporu otehotnenia je zostavená tak, aby čo najviac zvýšila Vaše šance na úspešné počatie. Postará sa o pravidelný prísun tých správnych vitamínov, minerálov a antioxidantov dôležitých pre správne fungovanie reprodukčných orgánov muža i ženy.

  • Cena: 150,15 € s DPH
  • Pred zľavou: 231 €
  • Zľava: 35%

EAN: 8588004160866

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KIWU WUKI

Partnerská trojmesačná kúra - vitamíny pre podporu plodnosti muža a ženy. BlueFertil a PinkFertil od KIWU WUKI Fertility Products

 

ZVÝHODNENÉ  PARTNERSKÉ  BALENIE

 

Trojmesačná kúra na podporu otehotnenia je zostavená tak, aby čo najviac zvýšila Vaše šance na úspešné počatie. Postará sa o pravidelný prísun tých správnych vitamínov, minerálov a antioxidantov dôležitých pre správne fungovanie reprodukčných orgánov muža i ženy.

Prečo práve tri mesiace?

Celý proces tvorby spermií u muža trvá približne 72 dní, ďalších cca 12 dní dochádza k dozrievaniu spermií. Počas celého tohto procesu je veľmi dôležité dodržiavať správnu životosprávu a prísun dôležitých vitamínov a minerálov.

Trojmesačná kúra na podporu otehotnenia je zostavená tak, aby čo najviac zvýšila Vaše šance na úspešné počatie. Postará sa o pravidelný prísun tých správnych vitamínov a minerálov dôležitých pre správne fungovanie reprodukčných orgánov muža i ženy.

 

3x PinkFertil - doplnok stravy pokrývajúci svojim zložením špecifické výživové požiadavky ženy pri snažení o otehotnenie. Špeciálny koktejl 113 bylinných extraktov, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín pre podporu reprodukčného zdravia, hormonálnej rovnováhy a zlepšenie fyzickej i psychickej kondície ženy. PinkFertil obsahuje látky, ktoré priaznivo ovplyvňujú psychickú činnosť a prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Zloženie prípravku obsahuje vedecky overené zložky, ktoré môžu pomôcť zvýšiť šance pre úspešné otehotnenie.

PinkFertil - pre podporu ženskej plodnosti

3x BlueFertil - doplnok stravy určený mužom pre zvýšenie kvality spermií, plodnosti a potencie. Obsahuje komplex 115 rôznych bylinných extraktov, vitamínov, minerálov, antioxidantov a aminokyselín zameraných na podporu reprodukčného zdravia muža.Pozitívne ovplyvňuje pohyblivosť spermií, ich počet, koncentráciu, tvar a objem ejakulátu. Prípravok je zložený výhradne z vedecky overených formulácií a zložiek s preukázateľným účinkom, čo dáva výrobku status najvyššej kvality. Zloženie BlueFertil je zamerané aj na podporu fyzickej a psychickej kondície, ktoré sú počas plánovania potomstva jedným z predpokladov úspešnosti. Vhodné užívať min. 3 mesiace pred plánovaným počatím. 

BlueFertil - pre podporu ženskej plodnosti 

 

Telefonické objednávky na tel.: 0948 215 991
Všetky zásielky sú posielané v diskrétnom neutrálnom balení.

PinkFertil - doplnok výživy pre ženy snažiace sa otehotnieťBlueFertil - špeciálny doplnok výživy pre zvýšenie plodnosti muža

Porovnávacia tabuľka produktov pre podporu plodnosti muža a ženy

 

 

bluefertil porovnanie

 

pinkfertil porovnanie

Dobry den.chcela by som sa ...

Dobry den.chcela by som sa spytat ci by ste moju objednavku vedeli zaslat aj do svajciarska.mala by som zaujem o 3 mesacnu partnersku kuru.dakujem
Odpoveď 16.01.2017 13:33:55

Odpoveď : Dobry den.chcela by som sa ...

Samozrejme, vedeli. Stačí urobiť objednávku na eshope. Je ale nutné uhradiť platbu vopred, do Švajčiarska sa nedá posielať na dobierku.
Odpoveď 23.01.2017 14:07:52

Nový komentár

* (Povinné)