Ako Otehotnieť? Otehotnenie.sk - portál a eshop.

Otehotnenie.sk je portál a eshop venovaný neinvazívnej liečbe neplodnosti a problémom s otehotnením.

Včelí peľ 150g

Včelí peľ 150g

Hodnotenie produktu: 4.56/5 (16x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Peľ je najdokonalejšia potrava. Ide o peľ z kvetov, premenený včelami na potravu, ktorá má veľmi priaznivé účinky na mužskú plodnosť a potenciu. Dokáže pomôcť pri najrôznejších zdravotných problémoch, zvyšuje ženskú aj mužskú plodnosť, vyhladzuje vrásky a hojí poranenia.

  • Cena: 5,95 € s DPH

EAN: 8588004160880

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: KIWU WUKI

Včelí peľ 100g

Peľ je najdokonalejšia potrava. Ide o peľ z kvetov, premenený včelami na potravu, ktorá má veľmi priaznivé účinky na mužskú plodnosť a potenciu. Dokáže pomôcť pri najrôznejších zdravotných problémoch, zvyšuje ženskú aj mužskú plodnosť, vyhladzuje vrásky a hojí poranenia.

Odhaduje sa, že včelí peľ obsahuje cez päťtisíc enzýmov a koenzýmov. To je samozrejme mnohokrát viac, než akákoľvek iná potrava.

Včelí peľ, okrem toho, že je výborný antioxidant (detoxikuje aj pečeň), ničí kvasinky Candida albicans, spevňuje cievy a zlepšuje prekrvenie tkanív.

Včelí peľ obsahuje:

Bielkoviny - významná je vysoká koncentrácia esenciálnych aminokyselín (leucín, izoleucín, valín, lyzín, metionín, fenylalanín, treonín a tryptofán. 30g peľu dokáže úplne pokryť dennú potrebu esenciálnych aminokyselín pre ľudský organizmus
Cukry - glukóza, fruktóza, dextrín, škrob, celulóza, ribóza, pentóza, kyselina glukurónová, kyselina pyrohroznová, pollenín.
Tuky - najhodnotnejšie sú esenciálne mastné kyseliny: linolová, linolénová, arachidonová
Minerálne látky - NA, K, Ca, Mg, Fe, Co, S, Cu, P, Si, Se.
Enzýmy - pepsin, trypsin, amyláza, invertáza, fosfatáza
Vitamíny - A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, C, D, E, K.
Ostatné látky - organické kyseliny, terpentíny, nukleové kyseliny, regulátory rastu a viac ako 100 enzýmov.

Dávka pre dospelých:
Udržujúca: 10 g za deň
Liečebná: 20 g za deň.
Jedna vrchovatá čajová lyžička je približne 5 g.

Dennú dávku je najlepšie užívať 15 min. pred jedlom ráno. Je možné aj počas jedla , ale nikdy nie večer alebo na noc.

Náš tip:
Keďže má nezvyčajnú a zaujímavú jemne kyselkavú chuť je vynikajúci na dochutenie ovocných šalátov, pre jeho vzhľad je originálnym pomocníkom na zdobenie koláčov a zákuskov, no je vhodný aj na samostatnú konzumáciu.

3-mesačná kúra
Môžeme ho dostať kúpiť vo forme drobných granuliek. Odporúčaná denná dávka sú 1-2 lyžičky peľových guľôčok rozpustených v mede alebo čerstvej ovocnej šťave, jogurte, kefíre alebo spolu s müsli, ale môžeme ich užívať aj samostatne. Pri veľkej fyzickej aj duševnej záťaži sa môžu užívať 3 - 4 lyžičky denne. Odporúčajú sa 15-denné kúry s desaťdňovými prestávkami po dobu troch mesiacov

Skladovanie:
dobre uzavreté balenie na suchom a tmavom mieste pre dlhodobé skladovanie je najvhodnejšie ho dať zmraziť

POZOR!
Peľ sa nesmie podávať bez lekárskeho dozoru silným alergikom!

Pár faktov na záver:
Včelí peľ chráni pohlavné žľazy pred rádioaktívnym plutóniom a jódom. Do určitej miery tiež chráni pred škodlivinami zo znečisteného prostredia, ako je olovo, ortuť, hliník a dusičnany, dokonca i pred DDT, ktoré je bohužiaľ v našom ekosystéme stále prítomné. Peľ tiež obsahuje kyseliny nukleové, ktorých priaznivé účinky na spomaľovanie starnutia boli preukázané. Vypína pleť a vyhladzuje vrásky, prispieva k zvýšeniu energie, životného elánu a vitality, najmä ak sa užíva pravidelne aspoň tri mesiace.

Telefonické objednávky na tel.: 0948 215 991
Všetky zásielky sú posielané v diskrétnom neutrálnom balení.

Včelí peľ a vplyv na plodnosť

Nový komentár

* (Povinné)