Ako Otehotnieť? Otehotnenie.sk - portál a eshop.

Otehotnenie.sk je portál a eshop venovaný neinvazívnej liečbe neplodnosti a problémom s otehotnením.

Cyclotest baby - ovulačný minipočítač

Cyclotest baby - ovulačný minipočítač

Hodnotenie produktu: 4.03/5 (29x)

Vaše hodnotenie:

Cyclotest Baby - spoľahlivý prístroj pre určenie ovulácie a plodných dní. Cyclotest Baby je účinná pomôcka, ktorá Vám na základe pravidelných meraní bazálnej teploty vypočíta plodné dni cyklu a presne určí dni ovulácie.

  • Cena: 189 € s DPH

EAN: 4023368006350

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Uebe

Cyclotest baby - ovulačný minipočítač

Cyclotest baby Vám pomáha skrátiť obdobie čakania na vytúžené tehotenstvo. cyclotest baby stanovuje na základe Vašej telesnej teploty Vaše plodné dni, počas ktorých môže pohlavný styk viesť s vysokou pravdepodobnosťou k tehotenstvu – úplne prirodzene, bez stresu a bez hormónov alebo zásahov do prirodzených procesov Vášho tela.

A tak to funguje...cyclotest baby - ovulačný minipočítač - návod na použitie
Po prebudení

  1. vložte merací snímač do úst
  2. stlačte veľké okrúhle tlačidlo
  3. počkajte, kým prístroj zapípa
  4. hotovo!

Symboly bábätiek oznamujú, kedy sa začína plodná a vysoko plodná fáza.
Ak sa zobrazí vysoko plodná fáza, možno pomocou ovulačného testu cyclotest® preukázať ovulačný hormón LH (luteinizačný hormón) alebo zadať zmenu hlienu a tak určiť optimálny okamih pre počatie.

Čím viac údajov o cykle je uložených v pamäti, tým presnejšie možno ohraničiť plodnú fázu.

Dve bábätká znamenajú vysoko plodnú fázu.

Cyclotest baby - prístroj pre presné určenie plodných dní a ovulácie

Rýchlejšie otehotnenie s cyclotestom
Cyclotest baby Vás posunie o ďalší krok bližšie k vytúženému dieťatku a pomôže Vám otehotnieť. Na základe skutočnosti, že žena môže otehotnieť iba vo veľmi krátkom časovom úseku počas cyklu a k tomu musí byť splnených ešte mnoho ďalších podmienok, je dôležité vedieť, kedy presne dochádza počas cyklu k najplodnejšiemu obdobiu pre splodenie dieťaťa.

Paralelne s používaním cyclotestu môžu pri urýchlení otehotnenia pomôcť i ďalšie prostriedky, ako napríklad zmena výživy, regulácia cyklu pomocou byliniek, cielené odstraňovanie stresu a ďalšie. cyclotest Vás verne a spoľahlivo sprevádza od počiatku Vašej túžby po dieťati až k úspešnému tehotenstvu. Použite i Vy – ako mnoho ďalších žien pred Vami – cyclotest pre plánovanie Vašej rodiny!

Výhody cyclotestu
cyclotest baby Vám pomáha skrátiť obdobie čakania na vytúžené tehotenstvo. cyclotest baby stanovuje na základe Vašej telesnej teploty Vaše plodné dni, počas ktorých môže pohlavný styk viesť s vysokou pravdepodobnosťou k tehotenstvu – úplne prirodzene, bez stresu a bez hormónov alebo zásahov do prirodzených procesov Vášho tela.

cyclotest baby sa používa jednoducho
S cyclotestom baby meriate svoju telesnú teplotu v niektoré dni svojho cyklu bezprostredne po prebudení a pred vstaním. Priamo po meraní sa Vám na displeji ukáže stav plodnosti: vysoko plodná, plodná alebo neplodná. Vďaka pohlavnému styku v ukázaných vysoko plodných dňoch niekoľkonásobne zvyšujete svoje šance na otehotnenie.

Najvyššia spoľahlivosť dvojitej kontroly
cyclotest baby je jediný v Európe povolený počítač pre výpočet cyklu, ktorý je schopný pri svojich výpočtoch zohľadniť dve charakteristiky plodnosti (teplotu & zároveň hladinu hormónov alebo výsledky pozorovania cervikálneho hlienu).

cyclotest baby Vám dáva istotu pri plánovaní
cyclotest baby Vám vopred ukazuje, kedy môžete rátať v aktuálnom cykle s ovuláciou. Táto informácia sa v priebehu cyklu na základe aktuálne nameraných teplotných hodnôt preskúšava, prípadne koriguje.

S cyclotest baby nevznikajú žiadne dodatočné náklady
S počítačom cyclotest baby máte všetko, čo potrebujete. Nevznikajú Vám žiadne dodatočné náklady napríklad vo forme nutnosti kupovať testovacie tyčinky, ako je to v prípade počítačov merajúcich hormonálnu hladinu.

cyclotest baby je moderný
cyclotest baby počítač pre výpočet cyklu predstavuje najvyšší úroveň techniky. Integrované USB rozhranie na prenos Vašich dát je jedinečnou funkciou medzi počítačmi pre výpočet cyklu. Ak sa Vám napriek pravidelnému pohlavnému styku počas plodných dní nepodarí v želanom čase otehotnieť, môžete svoje osobné dáta ohľadne cyklu preniesť prostredníctvom integrovaného USB rozhrania do svojho počítača a to pomocou USB káblu, ktorý je príslušenstvom k počítaču. Prostredníctvom softwaru cyclotest, ktorý sa nachádza v štartovacom balíčku cyclotest, môžete podľa potreby zobraziť informácie o svojom cykle ako krivku cyklu a vytvoriť si tak profil plodnosti. Tento si môžete vytlačiť, uložiť alebo poslať e-mailom.

 

Telefonické objednávky na tel.: 0948 215 991
Všetky zásielky sú posielané v diskrétnom neutrálnom balení.

Dobrý deň, chcem sa len opýtať,ci sa...

Dobrý deň, chcem sa len opýtať,ci sa dá pristroj vratit,do nejakej doby,ak s nim nebudem spokojna. dakujem
Odpoveď 31.01.2015 21:54:31

Re: Dobrý deň,chcem sa len opýtať,ci sa...

Dobrý deň, aj v tomto prípade máte zákonom garantovanú možnosť vrátenia tovaru. Pre doplnenie uvádzam, že v takomto prípade posielame prístroj naspäť výrobcovi a z hygienických dôvodov je podrobený kompletným testom a výmene senzorického zariadenia...
Odpoveď 23.11.2015 14:05:18

Cyclotest baby

Kupila som si cyclotest po dlhom uvazovani, kedze cena je dost vysoka a hlavne som bola dost skepticka, ako moze pristroj naozaj odhadnut presnejsie plodne a neplodne dni. Ja som chodila k lekarovi, ktory sa 4 mesiace snazil urcit, kedy mam ovulaciu a nakoniec mi povedal, ze mam asi anovulacne cycly. Ked som zacala pouzivat cyclotest, zistila som, ze ovulaciu mam .... hned v prvy mesiac som otehotnela :) Takze odporucam :)
Odpoveď 04.06.2014 19:40:58

Nový komentár

* (Povinné)