Ako Otehotnieť? Otehotnenie.sk - portál a eshop.

Otehotnenie.sk je portál a eshop venovaný neinvazívnej liečbe neplodnosti a problémom s otehotnením.

Conceive Plus s aplikátorom (3 ks x 4ml)

Conceive Plus s aplikátorom (3 ks x 4ml)

Hodnotenie produktu: 3.93/5 (30x)

Vaše hodnotenie:

Vaginálny lubrikačný gél Conceive Plus pre podporu počatia s praktickým aplikátorom, ktorý dostané gél na "miesto určenia". Balenie obsahuje 3 ks praktických aplikátorov, ktoré môžete mať k dispozícii kedykoľvek a kdekoľvek. Ich výhodou je jednoduchá a presná aplikácia. Aplikátor zaručí, ze sa gél dostane priamo tam, kam patrí :-)

 • Cena: 12,50 € s DPH

EAN: 9337213008464

Dostupnosť: Dočasne nedostupné

Výrobca: SASMAR

Conceive Plus - lubrikačný gél pre podporu Otehotnenia

Vytvorený pre podporu počatia. Svojim zložením nahrádza cervikálny hlien. Podporuje vyváženosť pH prostredia v tele ženy a priaznivo ovplyvňuje spermie.


Conceive Plus je jediný lubrikačný gél, ktorý obsahuje ióny kalcia a magnézia. Tieto ióny sú prítomné vo všetkých telesných tekutinách a sú rozhodujúce pre životaschopnosť buniek a pre proces oplodnenia.
Aby se spermie lepšie dostali k vajíčku, používajte lubrikačný gél Conceive plus. Gél, ktorý má pozitívny vplyv na spermie, pomáha ich životnosti a väčšej pohyblivosti. Urýchľuje cestu spermií k vajíčku a tým pomáha v oplodnení.

Vytvorený pre podporu počatia.
Conceive Plus je jediný lubrikačný gél, ktorý obsahuje ióny kalcia a magnézia. Tieto ióny sú prítomné vo všetkých telesných tekutinách a sú rozhodujúce pre životaschopnosť buniek a pre proces oplodnenia.
Conceive Plus je vyrobený patentovanou metódou tak, aby vytváral špecifické pH prostredie a optimálne podmienky, potrebné na prežitie a migráciu spermií. Spermie v spojení s Conceive Plus preukazujú výrazne lepšiu životaschopnosť v porovnaní so spermiami pohybujúcimi sa v prostredí ostatných lubrikačných gélov i v prostredí bez použitia lubrikačných gélov.

Conceive Plus bol vyvinutý tak, aby čo najviac podporoval tekutiny nutné k zdarnému oplodneniu a vytváral prostredie "priateľské" pre spermie, ktoré zvyšuje pravdepodobnosť počatia.

Conceive Plus

 • Zvyšuje pohyblivosť a životaschopnosť spermií
 • Poporuje oplodnenie vajíčka
 • Obsahuje ióny kalcia a magnézia čím nahrádza cervikálny hlien potrebný k oplodneniu vajíčka
 • Má vyvážené pH

Použitie: Kedykoľvek pred alebo počas pohlavného styku. Naneste primerané množstvo gélu pred alebo počas pohlavného styku. Vhodný pre každodenné použitie.

Prečo používať práve Conceive plus, ak chcete otehotnieť?

 • Špeciálne vyvinutý pre páry, ktoré sa snažia o otehotnenie
 • Zvyšuje pravdepodobnosť počatia.
 • Zvyšuje životaschopnosť spermií a ich pohyblivosť
 • Gél, ktorý má vyvážené PH, je priateľský k spermiám.
 • Jediný lubrikant, ktorý obsahuje ióny vápnika a horčíka. Tieto ióny sú prítomné vo všetkých telesných tekutinách, a sú nevyhnutné pre životaschopnosť spermií a pre zdarný proces oplodnenia.
 • Klinicky testovaný a odporúčaný lekármi na celom svete.
 • Certifikovaný a bezpečný výrobok. Registrovaný v ŠÚKL

Spermie potrebujú na prežitie vyvážené PH prostredie (podľa výskumov svetovej zdravotníckej organizácie, sú optimálne podmienky pre prežitie spermie a migráciu v hliene krčka maternice, v rozsahu PH 7,0 až 8.5). Pokiaľ nieje zachovaný tento optimálny rozsah, spermie nebudú pracovať optimálne a môžu stratiť schopnosť dostať sa k vajíčku a oplodniť ho. Conceive plus vám pomôže zabezpečiť tieto optimálne podmienky. Na rozdiel od ostatných bežne dostupných vaginálnych gélov a lubrikantov (ktoré nespĺňajú podmienky pre optimálne fungovanie spermií).

 

Zloženie: voda, Hypromellose, Sodium Chloride, metylparabénom, glycerín, Sodium Phosphate, Potassium Chloride, Sodium dihydro Phosphate, Magnesium Chloride, Calcium Chloride.
Vyrobené vo Francúzsku, EÚ. Balenie obsahuje 3ks ks tuby x 4ml v každej tube.
Upozornenie: Nepoužívajte, ak je ochranná fólia v balení poškodená alebo chýba. Ak by sa objavili príznaky podráždenia, prestaňte používať. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Telefonické objednávky na tel.: 0948 215 991
Všetky zásielky sú posielané v diskrétnom neutrálnom balení.

 

 

Conceive Plus s aplikátorom (3 ks x 4ml)

 

Lubrikačný gél

Neviem či mi to pomôže
Odpoveď 04.05.2017 13:36:15

Nový komentár

* (Povinné)